• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Kraków

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Krakowie

Coraz więcej osób jest świadoma, że życie we współczesnym świecie jest niezwykle wymagające. Istotny jest szybki przepływ informacji oraz efektywna komunikacja na globalną skalę. Czynnikiem zapewniającym sukces na tej płaszczyźnie stał się język angielski, który zapewnia sprawną komunikację mieszkańcom różnych regionów świata. Obecnie uznawany jest on za globalny język, którego znajomość jest wręcz wymaganą umiejętnością współczesnego człowieka.

Z każdym kolejnym rokiem popularność języka angielskiego wzrasta, co z teoretycznego punktu widzenia może mieć wpływ na zawód profesjonalnego tłumacza, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Istnieją bowiem sytuacje, w których pomoc profesjonalisty jest nie tylko potrzebna z merytorycznego punktu widzenia, ale jest również regulowana przepisami prawa. Doskonałym dowodem odzwierciedlającym tę tezę jest tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Kraków to miasto, w którym wiele podmiotów, instytucji oraz osób skorzystało z usług mojego biura tłumaczeń. Z miłą chęcią przetłumaczę również Twoje dokumenty.

Tłumaczenia przysięgłe to sfera odnosząca się w sposób bezpośredni do dokumentów, które wymagają oficjalnego poświadczenia zgodności przekładu z oryginałem. W większości przypadków to umowy, zaświadczenia, oświadczenia, certyfikaty, atesty, świadectwa oraz dyplomy. Ich przekład musi być uwierzytelniony specjalną pieczęcią tłumacza przysięgłego wraz z datą zwrotu dokumentu.

Kraków to jedno z wielu polskich miast, do których kieruję swoją ofertę na tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego. Gwarantuję, że mój pełen profesjonalizm sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Moje wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz wiedza to najważniejsze atuty, dzięki którym każdemu mojemu Klientowi mogę zaoferować tłumaczenia przysięgłe na język angielski w najwyższym standardzie przekładu. Cechuje mnie również niezawodność, terminowość oraz jasne i przejrzyste zasady. To bez wątpienia elementy, które wpływają na jakość współpracyoraz ogólną satysfakcję przeze mnie usługę.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)