• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Lublin

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Lublinie

Globalizacja to współczesny trend, w ramach którego zacierają się grancie terytorialne. Obecnie żyjemy w globalnej wiosce, w której kluczowymi determinantami rozwoju stały się szybki przepływ informacji oraz sprawna komunikacja. Na tej płaszczyźnie szczególną rolę odgrywa język angielski, który jest najpopularniejszym językiem świata. To dzięki niemu mieszkańcy różnych państw mogą sprawnie komunikować się ze sobą, prowadzić owocne negocjacje biznesowe oraz rozmowy towarzyskie na dowolny temat. To globalny język, którego znajomość jest dziś wręcz obowiązkowa.

Z teoretycznego punktu widzenia wzrastająca popularność języka angielskiego może mieć niekorzystny wpływ na branżę tłumaczeń, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Potwierdzeniem tego przekonania są tłumaczenia przysięgłe, których liczba z każdym rokiem wzrasta.

W swojej karierze zawodowej przetłumaczyłem już tysiące stron wyżej wymienionych dokumentów. Każdego dnia z Lublina napływają do mnie kolejne zgłoszenia. Mam nadzieję, że następne otrzymam właśnie od Ciebie.

Dzieje się tak, ponieważ tłumaczenia przysięgłe odnoszą się bezpośrednio do dokumentów, które wymagają oficjalnego poświadczenia zgodności przekładu z oryginałem. W pierwszej fazie tłumacz przysięgły wykonuje rzetelny przekład dokumentu, a następnie uwierzytelnia go swoją pieczęcią wraz z datą zwrotu dokumentu. To elementy, które są świadectwem pełnej zgodności oryginału z przekładem.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego jest w głównej mierze kierowana do wszystkich osób, firm oraz instytucji funkcjonujących na terenie Lublina, w ramach której gwarantuję usługę na najwyższym poziomie. Wyróżnia mnie wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz wiedza, dzięki której doskonale wiem, jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Przejrzyste zasady, niezawodność oraz terminowość to właśnie za te wyróżniki mojej oferty zyskałem uznanie w branży tłumaczeń. Potrafię doskonale odpowiedzieć na potrzeby moim Klientów, gwarantując jednocześnie kompleksową obsługę.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)