• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Szczecin

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Szczecinie

Życie we współczesnym, zglobalizowanym świecie charakteryzuje się szybkim przepływem informacji, którą zapewnia sprawna komunikacja. W głównej mierze zawdzięczamy to językowi angielskiemu, który na przełomie kilkudziesięciu ostatnich lat stał się najpopularniejszym językiem na świecie. To język nauki, biznesu oraz dyplomacji. Język, dzięki któremu mogą komunikować się ze sobą mieszkańcy różnorodnych krajów. To właśnie dlatego w XXI wieku znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie jest wręcz niezbędną umiejętnością, która powinna zostać opanowana przez każdą osobę.

Coraz większa liczba osób jest tego świadoma, dlatego z każdym kolejnym rokiem wzrasta zainteresowanie oraz znajomość języka angielskiego. Z teoretycznego punktu widzenia trend ten może mieć to niekorzystny wpływ na branżę tłumaczeń, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Istnieje bowiem zawód tłumacza przysięgłego, którego pomoc jest niezbędna nie tylko z merytorycznego punktu widzenia, ale jest również regulowana przepisami prawa.

Występując w roli tłumacza przysięgłego języka angielskiego, przetłumaczyłem już tysiące stron wyżej wymienionych dokumentów. Ten licznik z pewnością się nie zatrzyma. Czekam na kolejne zlecenia ze Szczecina.

Tłumaczenia przysięgłe w sposób bezpośredni odnoszą się do dokumentów, których treść wymaga oficjalnego poświadczenia zgodności przekładu z oryginałem. To najczęściej takie dokumenty jak umowy, zaświadczenia, oświadczenia, certyfikaty, atesty, świadectwa oraz dyplomy. Ich przekład musi być uwierzytelniony przy pomocy pieczęci tłumacza przysięgłego oraz oznakowany datą zwrotu dokumentu. To elementy, które są świadectwem zgodności oryginału z przekładem.

Jeżeli znalazłeś się na tej podstronie domniemam, że Szczecin jest miastem, w którym szukasz profesjonalnego i rzetelnego tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Gwarantuję Ci, że współpraca z moją osobą w pełni Cię usatysfakcjonuje. Moje wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz wiedza to najważniejsze atuty, dzięki którym każdemu mojemu Klientowi mogę zaoferować tłumaczenia przysięgłe na język angielski w najwyższym standardzie przekładu. Cechuje mnie również niezawodność, terminowość oraz jasne i przejrzyste zasady. To bez wątpienia elementy, które wpływają na jakość współpracy oraz ogólną satysfakcję Klientów. Nie będę skromy: nie znajdziesz w Szczecinie atrakcyjniejszej oferty na tłumaczenia przysięgłe angielskiego.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)