• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Łódź

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Łodzi

We współczesnym, zglobalizowanym świecie kluczową rolę odgrywa skuteczna komunikacja oraz szybki przepływ informacji. To one determinują rozwój, dlatego niezbędne stało się stworzenie ujednoliconej formy komunikacji. W tej roli doskonale sprawdza się język angielski, który jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie. To dzięki niemu obywatele różnorodnych krajów mogą skutecznie komunikować się ze sobą, prowadząc nie tylko rozmowy towarzyskie, ale również negocjacje biznesowe. To właśnie dlatego w XXI wieku znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie jest wręcz niezbędną umiejętnością, która powinna zostać opanowana przez każdą osobę.

Wydawać by się mogło, że obecny trend oraz rozwój znajomości języka angielskiego może mieć niekorzystny wpływ na branżę tłumaczeń, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Dziś wiele firm oraz osób z Łodzi potrzebuje profesjonalnego wsparcia pomimo znakomitej znajomości języka angielskiego. Istnieją bowiem sytuacje, w których pomoc profesjonalisty jest nie tylko potrzebna z merytorycznego punktu widzenia, ale jest również regulowana przepisami prawa. W takich sytuacjach niezbędny jest profesjonalny tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Jestem profesjonalnym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, który przetłumaczył już tysiące stron wyżej wymienionych dokumentów. Z miłą chęcią popracuję również nad Twoim zleceniem.

Realizowane przez taką osobę tłumaczenia przysięgłe odnoszą się bezpośrednio do dokumentów, które wymagają oficjalnego poświadczenia zgodności przekładu z oryginałem. To najczęściej takie dokumenty jak umowy, zaświadczenia, oświadczenia, certyfikaty, atesty, świadectwa oraz dyplomy, których nie można samodzielnie tłumaczyć. Każdy z nich musi być uwierzytelniony pieczęcią tłumacza przysięgłego wraz z datą zwrotu dokumentu, ponieważ to elementy, które są prawnym świadectwem pełnej zgodności oryginału z przekładem.

Jeżeli więc jesteś posiadaczem dokumentu, który musi być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego, koniecznie zapoznaj się z moją ofertą, którą kieruję do wszystkich osób, firm oraz instytucji znajdujących się na terenie Łodzi. Wszystkim tym, którzy zdecydują się rozpocząć współpracę z moją osobą, mogę zagwarantować usługę na najwyższym poziomie, która sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Na tle konkurencyjnych firm funkcjonujących na terenie Łodzi, moje tłumaczenia przysięgłe wyróżniają się nie tylko atrakcyjną ceną, ale również terminowością oraz jasnymi i przejrzystymi zasadami. Doskonale wiem, jak powinien funkcjonować profesjonalny tłumacz przysięgły języka angielskiego, dlatego potrafię idealnie odpowiedzieć na potrzeby swoich Klientów.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)