• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Wrocław

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego we Wrocławiu

Szybki przepływ informacji oraz skuteczna komunikacja to kluczowe czynniki determinujące właściwy rozwój współczesnego społeczeństwa. To one są symbolem XXI wieku oraz wyznaczają sposób naszego funkcjonowania. Elementem gwarantującym skuteczną komunikację na globalną skalę stał się język angielski, który obecnie jest uznawany za najpopularniejszy język na całym świecie. Jego znajomość pozwala mieszkańcom różnorodnych części świata skutecznie komunikować się ze sobą. To dzięki niemu można prowadzić nie tylko rozmowy towarzyskie, ale również negocjacje biznesowe z obcokrajowcami. Znajomość języka angielskiego jest dziś podstawową umiejętnością każdego współczesnego obywatela świata.

Z teoretycznego punktu widzenia wzrastająca popularność języka angielskiego może mieć niekorzystny wpływ na branżę tłumaczeń, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Potwierdzeniem tego przekonania są tłumaczenia przysięgłe, których ilość z każdym rokiem wzrasta.

Do każdego tłumaczenia podchodzimy kompleksowo

Tłumaczenia przysięgłe, w których specjalizuje się biuro „Logos” z Katowic, poza przekładem treści obejmują także inne elementy występujące w dokumencie. Przy tłumaczeniu pod uwagę brane są także formy graficzne takie jak pieczęć, podpis czy wszelkiego typu adnotacje. Wszystko na życzenie klienta.

Tłumaczenia przysięgłe odnoszą się bezpośrednio do oficjalnych dokumentów urzędowych. To najczęściej różnego rodzaju umowy, zaświadczenia, oświadczenia, certyfikaty, atesty, świadectwa oraz dyplomy. Ich przekład musi być uwierzytelniony odpowiednią pieczęcią tłumacza przysięgłego oraz oznaczony datą zwrotu dokumentu. To najważniejsze elementy, które są prawnym świadectwem pełnej zgodności oryginalnego tekstu z przekładem.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia i odwiedziłeś moją stronę internetową domniemam, że jest Ci niezbędny rzetelny tłumacz przysięgły języka angielskiego. Zapewniam, że sprostam wszystkim Twoim oczekiwaniom i zapewnię profesjonalną pomoc, której potrzebujesz. Jestem osobą wyróżniającą się wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, dzięki której mogę realizować tłumaczenia przysięgłe na język angielski w wielu dziedzinach oraz branżach. Wszystkim swoim Klientom zapewniam również niezawodność, terminowość oraz jasne i przejrzyste zasady. To bez wątpienia jedna z najlepszych ofert we Wrocławiu na tłumaczenia przysięgłe. Tysiące firm, instytucji oraz osób prywatnych skorzystało z mojej oferty. Ciebie również zapraszam do współpracy.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)

W swojej karierze zawodowej przetłumaczyłem już tysiące stron wyżej wymienionych dokumentów. Każdego dnia z Wrocławia napływają do mnie kolejne zgłoszenia. Mam nadzieję, że następne otrzymam właśnie od Ciebie.

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych i biegłych tłumaczy przysięgłych,między innymi języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i niderlandzkiego. Naszym obecnym i przyszłym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości, wykonywane szybko i z zachowaniem wszystkich standardów dotyczących bezpieczeństwa i poufności danych.