• Potrzebujesz
  TŁUMACZENIA?
  Czekamy na Twoje zlecenie!
 • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
  Ekspresowy tryb realizacji
  Język angielski, niemiecki i inne języki europejskie

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Gdańsk

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Gdańsku

Świat, w którym funkcjonujemy nieustannie się rozwija, dyktując nam jednocześnie sposób naszego życia. Każdego dnia towarzyszy nam szybki przepływ informacji, który wymaga efektywnej komunikacji. W całym tym procesie niezwykłą rolę odgrywa język angielski, który obecnie jest uznawany za najpopularniejszy język świata. Jego znajomość pozwala mieszkańcom różnorodnych regionów świata sprawnie komunikować się ze sobą, prowadzić rozmowy towarzyskie oraz negocjacje biznesowe. Znajomość języka angielskiego to umiejętność, którą powinna opanować każda osoba.

Coraz więcej osób jest świadoma faktu konieczności znajomości języka angielskiego, dlatego uczy się go już nawet najmniejsze dzieci. Wydawać by się mogło, że jego standaryzacja może mieć negatywny wpływ na zawód profesjonalnego tłumacza, jednak z doświadczenia wiem, że jest to bezpodstawne twierdzenie. Istnieją bowiem sytuacje, w których pomoc profesjonalisty jest nie tylko potrzebna z merytorycznego punktu widzenia, ale jest również regulowana przepisami prawa. Doskonałym przykładem jest każdy tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, który w trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej przetłumaczył tysiące stron wyżej wymienionych dokumentów. Jeżeli Gdańsk to miasto, w którym szukasz prawdziwego profesjonalisty, zgłoś się do mnie.

Tłumaczenia przysięgłe to dziedzina profesjonalnych tłumaczeń, która dotyczy wszystkich dokumentów, które wymagają poświadczenia zgodności przekładu z oryginałem. To różnego rodzaju umowy, zaświadczenia, oświadczenia, certyfikaty, atesty, świadectwa oraz dyplomy, które tłumacz przysięgły przy pomocy swojej pieczęci znakuje, a następnie podpisuje w celu uwierzytelnienia zgodności.

To usługa, która może być potrzebna również Tobie! Jeżeli rzeczywiście tak jest, koniecznie zapoznaj się z moją ofertą, którą przygotowałem do osób, firm i instytucji funkcjonujących na terenie Gdańska. Występując w roli profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka angielskiego, który znany jest ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala mi świadczyć wysoki standard usługi. Moi dotychczasowi Klienci doceniają świadczoną przeze mnie usługę za niezawodność, terminowość oraz jasne i przejrzyste zasady. W ich opinii moja oferta tłumaczenia przysięgłego to bez wątpienia najatrakcyjniejsza opcja w Gdańsku. Przekonaj się sam, jak wiele mogę Ci zaoferować.

Moja oferta na tłumaczenia przysięgłe dotyczy następujących dokumentów:

 • Dokumenty samochodowe (dowód rejestracyjny, umowa kupna-sprzedaży, dowód zakupu)
 • Akty notarialne i wypisy z ksiąg wieczystych
 • Dokumenty skarbowe i finansowe (ZUS, PIT, REGON, NIP, KRS) Dokumenty naukowe (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o ukończeniu kursów, indeksy, certyfikaty)
 • Dokumenty sądowe oraz urzędowe (orzeczenia, protokoły, pozwy, wyroki, testamenty, akta cywilne)
 • Dokumenty firmowe (faktury, rachunki, umowy handlowe, raporty finansowe)