Tłumaczenia internetowe

To bardzo wygodny i szybki sposób na zlecenie tłumaczenia. Oszczędź swój czas i zleć nam tłumaczenia przez Internet.

Tłumaczenia internetowe są szybkie wygodne nowoczesne

Spełniając wymogi nowoczesnej firmy wprowadziliśmy usługę zlecania tłumaczeń przysięgłych oraz zwykłych w zakresie języka angielskiego za pośrednictwem Internetu.

Tłumaczenia internetowe znacznie przyspieszają termin realizacji zlecenia. Pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze związane z transportem lub przesyłką dokumentów. Aby zlecieć tłumaczenie przez Internet wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut.


Jak zamówić tłumaczenie internetowe?

1.

Zeskanowane dokumenty (lub zdjęcia dokumentów wykonane aparatem cyfrowym) należy przesłać na adres zlecenia@tlumacz-przysiegly-angielskiego.pl

2.

W ciągu godziny od otrzymania dokumentów pocztą elektroniczną wykonywana jest bezpłatna wycena. Klient zostaje również poinformowany o terminie wykonania tłumaczenia – zwykle 1 lub 2 dni robocze.

3.

Klient, po akceptacji warunków, opłaca całą kwotę należną za tłumaczenie albo połowę kwoty należnej za tłumaczenie (w tym przypadku płatność drugiej części nastąpi przy odbiorze tłumaczeń wysłanych za pobraniem), dokonując przelewu na rachunek:

  • LOGOS Zenon Styczyrz
  • 41-303 Dąbrowa Górnicza, Kościelna 69A
  • mbank 29 1140 2017 0000 4502 0400 8991
Uwaga: warunki płatności dla firm ustalane są indywidualnie

4.

Rozpoczęcie prac nad zleceniem następuje natychmiast po zaksięgowaniu kwoty zapłaty lub otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu.

5.

Tłumaczenie przysięgłe wysyłane jest na adres Klienta listem poleconym priorytetowym lub kurierem. Tłumaczenie zwykłe wysyłane jest pocztą elektroniczną.

6.

UWAGA: zlecenie tłumaczenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem mojego regulaminu świadczenia usług dostępnego tutaj
Regulamin
oraz stanowi moją zgodę na przetwarzanie danych i realizację pozostałych postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej Rozporządzenie 2016/679, a także potwierdzenie zapoznania się z polityką LOGOS Zenon Styczyrz w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, którą można pobrać klikając na poniższy odnośnik
Polityka LOGOS Zenon Styczyrz w zakresie ochrony danych osobowych

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Proszę również zapoznać się z opiniami na temat świadczonych przeze mnie usług na stronie Opinie Klientów.